Máte dotaz? Volejte na +420 734 596 646    CZ   EN   SK

O společnosti


Infomace o společnosti Conncept Machinery s.r.o.

Našim cílem je pomoci zákazníkovi vybrat nejvhodnější technické řešení a zároveň sladit technické požadavky s jeho finančními možnostmi. 

Vhodné manipulační zařízení by mělo nejen usnadnit práci daným pracovníkům, zvýšit jejich výkonost ale především zvýšit bezpečnost při manipulaci s břemenem.

Obecně lze říci, že pro každý typ břemene a daný způsob manipulace existuje více technických řešení. Při nacházení toho nejvhodnějšího řešení bereme v úvahu veškeré faktory a omezení, jako jsou například frekvence manipulace, prostorová či provozní omezení, ergonomii práce s daným manipulačním prostředkem atd. Při výběru řešení bereme v potaz také finanční možnosti zákazníka a přihlížíme také na finanční návratnost.

Firma Conncept Machinery s.r.o. se zabývá návrhem, konstrukcí a výrobou tzv. prostředků pro uchopení břemene. Abychom zákazníkovi nabídli opravdu komplexní službu v oblasti manipulace s břemeny a mohli doporučit to nejvhodnější technické řešení, rozhodli jsme rozšířit naši nabídku o specializovaná zařízení našich obchodních parterů. K těmto zařízením zajišťujeme také záruční a pozáruční servis.

Věříme, že budete s našimi výrobky a službami spokojeni a těšíme se na spolupráci s Vámi. 


Zaujali jsme Vás naší nabídkou? Kontaktujte nás
Kontaktovat