Máte dotaz? Volejte na +420 734 596 646    CZ   EN   SK   DE   PL

Zastoupení firmy Aerolift Industrials B.V. pro Česko, Slovensko a Polsko


Zastoupení firmy Aerolift Industrials B.V. pro Česko, Slovensko a Polsko

Publikováno: 4.2.2020

Firma Conncept Machinery s.r.o. získala zastoupení nizozemské firmy Aerolift Industrials B.V. pro Českou republiku, Slovenskou republiku a Polsko. Na tomto území zajišťuje také záruční a pozáruční servis. 

Firma Aerolift Industrial B.V. patří mezi přední světové výrobce vakuových manipulátorů a jiných speciálních zařízení pro manipulaci s břemeny. 

Vývojem a výrobou daných zařízení se firma Aerolift zabývá již od roku 1960. Od té doby firma získala mnoho zkušeností z realizací manipulačních zařízení pro různá průmyslová odvětví. Na základě těchto zkušností je firma schopna analyzovat potřeby zákazníka a navrhnout to nejvhodnější technické řešení

Celý výrobní proces je řízen vlastními pracovníky. Firma má vlastní technické oddělení, výrobní oddělení a servisní oddělení. Organizační struktura umožňuje navrhovat a vyrábět složitá řešení pro téměř jakýkoli logistický účel.

Většina manipulačních zařízení firmy Aerolift je založena na vakuové technologii. 

Manipulační zařízení firmy Aerolift Industrials B.V. vynikají jednoduchostí a rychlostí a jsou navrženy tak, aby optimalizovaly logistiku ve výrobních závodech či skladech. 

 

Zastoupení firmy Aerolift Industrials B.V. pro Česko, Slovensko a Polsko


Zpět na aktuality
Zaujali jsme Vás naší nabídkou? Kontaktujte nás
Kontaktovat